NIECHORZE 2024

Informacje o wyjeździe

Kierownik obozu – Alicja Kasiubowska tel.600 038 984

WYJAZD:
I turnus dn. 02.07.2023r. (wtorek) godz. 9.00
II turnus dn. 12.07.2023r. ( piątek) godz. 9.00
Zbiórka: Legnica, duży parking przy ul. Bielańskiej obok hotelu Admirał ( po lewej stronie jadąc od strony
ul. Jaworzyńskiej )

POWRÓT:
I turnus dn. 11.07.2023r. (czwartek) około godz. 15.30-16.00,
II turnus dn. 21.07.2023r. ( niedziela) ok. 16.00-17.00, duży parking przy ul. Bielańskiej obok hotelu
Admirał (po lewej stronie jadąc od strony ul. Jaworzyńskiej.

Ważne!
Prosimy rodziców, aby parkując samochody pozostawić miejsce dla autokaru.
Leki (tylko te przepisane od lekarza, suplementów nie podajemy) i pieniądze (jeśli ktoś chce przekazać),
należy zapakować w podpisane koperty (rozmienione na każdy dzień) i oddać je wychowawcom przy
autokarze.

Kolonia letnia 2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolonii letniej w Niechorzu. Wkładamy całe serce i wieloletnie doświadczenie w organizację wypoczynku. Naszym priorytetem jest zadowolenie i uśmiech naszych podopiecznych i nieskromnie mówiąc chyba się to nam udaje skoro dzieciaki powracają do nas kolejny raz a zapisy trwają krótką chwilę. Przykładamy ogromną wagę do wysokich standardów, a nie tolerancyjnej bylejakości. Nasza kadra to sprawdzeni pedagodzy z dużym doświadczeniem, którzy tworzą wyjątkową atmosferę i są wsparciem dla naszych kolonistów. Starannie dobieramy program kolonii do wieku i zainteresowań uczestników. Każdego roku mimo, że miejsce jest to samo (bo jest tu tak cudownie), wymyślamy nowe atrakcje. Z nami nikt się nie nudzi, a piękne wspomnienia zostają na lata.

Program kolonii:

Zapewniamy:

NOWOŚĆ 2024:
Kolonia rekreacyjno-sportowa
lub
Kolonia rekreacyjno-sportowa z j. angielskim

Do wyboru na obu turnusach jest program kolonii rekreacyjno-sportowej, bądź ten sam program kolonii rekreacyjno-sportowej z dodatkowymi zajęciami nauki i doskonalenia języka angielskiego.

 

Dołącz do naszej wakacyjnej przygody, gdzie nauka angielskiego łączy się z zabawą! Program jest realizowany na obu turnusach kolonii w Niechorzu. Oferujemy dwie grupy, dopasowane do różnych poziomów znajomości języka:

  1. Grupa średniozaawansowana: To idealne miejsce dla tych, którzy już znają angielski i chcą go doskonalić. Uczymy przez konwersacje, gry i zabawy, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i nie tylko. Skupiamy się na słuchaniu i mówieniu. Max. 10 osób.

  2. Grupa początkująca: Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, ta grupa jest dla Ciebie. Wprowadzamy słownictwo i podstawowe struktury językowe w przyjemny sposób, poprzez gry i zabawy. Przećwiczysz dialogi i scenki, ze szczególnym naciskiem na mówienie. Max. 10 osób.

W obu grupach, oprócz świetnej zabawy i aktywności sportowych, zapewniamy 8 godzin dodatkowych zajęć z angielskiego. To idealna okazja, by połączyć naukę z wypoczynkiem i zabawą!

Dokumenty kolonijne zostaną wysłane do Państwa na adresy e-mail.

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub wysłać pocztą na adres:

Alicja Kasiubowska, ul. Wileńska 9B/4. 59-220 Legnica

Zapisów można dokonywać telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. W razie pytań zapraszam do kontaktu: Alicja, tel. 600 038 984

Prosimy o śledzenie naszego Facebooka oraz strony internetowej, ponieważ tam będziemy umieszczać ważne informacje organizacyjne na temat wyjazdu.

Filmy z naszych obozów z poprzednich lat: