Niechorze 2023

Terminy:

Więcej informacji niżej

Wpłaty za kolonię prosimy dokonywać na numer konta:

60 1090 2066 0000 0001 5402 0942.

W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka i numer turnusu (1. lub 2.).
Zadatki prosimy wpłacać do dnia 20 maja 2023r.
Pozostała kwota płatna do dnia 10 czerwca 2023r.

Kolonia letnia 2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolonii letniej w Niechorzu. Wkładamy całe serce i wieloletnie doświadczenie w organizację wypoczynku. Naszym priorytetem jest zadowolenie i uśmiech naszych podopiecznych i nieskromnie mówiąc chyba się to nam udaje skoro dzieciaki powracają do nas kolejny raz a zapisy trwają krótką chwilę. Przykładamy ogromną wagę do wysokich standardów, a nie tolerancyjnej bylejakości. Nasza kadra to sprawdzeni pedagodzy z dużym doświadczeniem, którzy tworzą wyjątkową atmosferę i są wsparciem dla naszych kolonistów. Starannie dobieramy program kolonii do wieku i zainteresowań uczestników. Każdego roku mimo, że miejsce jest to samo (bo jest tu tak cudownie), wymyślamy nowe atrakcje. Z nami nikt się nie nudzi, a piękne wspomnienia zostają na lata.

Program kolonii:

Zapewniamy:

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub wysłać pocztą na adres:

Alicja Kasiubowska, ul. Wileńska 9B/4. 59-220 Legnica

Zapisów można dokonywać telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. W razie pytań zapraszam do kontaktu: Alicja, tel. 600 038 984

Prosimy o śledzenie naszego Facebooka oraz strony internetowej, ponieważ tam będziemy umieszczać ważne informacje organizacyjne na temat wyjazdu.

Filmy z naszych obozów z poprzednich lat: