Niechorze 2023

Terminy:

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Więcej informacji niżej

Ważne informacje o wyjeździe:

Kierownik obozu – Alicja Kasiubowska tel. 600 038 984

WYJAZD:

I turnus dn. 03.07.2023r. (poniedziałek) godz.9.00,

II turnus dn.13.07.2023r.(czwartek) godz.9.00

Zbiórka: Legnica, duży parking przy ul. Bielańskiej obok hotelu Admirał ( po lewej stronie jadąc od strony ul. Jaworzyńskiej )

POWRÓT:

I turnus dn.12.07.2023r. (środa) około godz.16.00- 17.00,

II turnus dn. 22.07.2023r.(sobota) ok.16.00-17.00

Duży parking przy ul. Bielańskiej obok hotelu Admirał (po lewej stronie jadąc od strony ul.Jaworzyńskiej.)

Ważne! Prosimy rodziców, aby parkując samochody pozostawić miejsce dla autokaru. Leki (tylko te przepisane od lekarza, suplementów nie podajemy) i pieniądze ( jeśli ktoś chce przekazać), należy zapakować w podpisane koperty i oddać je wychowawcom przy autokarze.

Faktury za pobyt dziecka na obozie (dla osób zainteresowanych) będą rozdawane w dniu wyjazdu przy autokarze.

Kolonia letnia 2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolonii letniej w Niechorzu. Wkładamy całe serce i wieloletnie doświadczenie w organizację wypoczynku. Naszym priorytetem jest zadowolenie i uśmiech naszych podopiecznych i nieskromnie mówiąc chyba się to nam udaje skoro dzieciaki powracają do nas kolejny raz a zapisy trwają krótką chwilę. Przykładamy ogromną wagę do wysokich standardów, a nie tolerancyjnej bylejakości. Nasza kadra to sprawdzeni pedagodzy z dużym doświadczeniem, którzy tworzą wyjątkową atmosferę i są wsparciem dla naszych kolonistów. Starannie dobieramy program kolonii do wieku i zainteresowań uczestników. Każdego roku mimo, że miejsce jest to samo (bo jest tu tak cudownie), wymyślamy nowe atrakcje. Z nami nikt się nie nudzi, a piękne wspomnienia zostają na lata.

Program kolonii:

Zapewniamy:

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub wysłać pocztą na adres:

Alicja Kasiubowska, ul. Wileńska 9B/4. 59-220 Legnica

Zapisów można dokonywać telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. W razie pytań zapraszam do kontaktu: Alicja, tel. 600 038 984

Prosimy o śledzenie naszego Facebooka oraz strony internetowej, ponieważ tam będziemy umieszczać ważne informacje organizacyjne na temat wyjazdu.

Filmy z naszych obozów z poprzednich lat: